WIERTARKI MAGNETYCZNE

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. wysokiej klasy wiertarki i wiertarko-gwinciarki magnetyczne. Urządzenia te znajdują szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie pracuje się na najróżniejszych konstrukcjach metalowych. Odpowiednia moc, precyzja, ale i komfort pracy, to zalety, które sprawiają, że te elektronarzędzia są doskonałym wyborem dla profesjonalistów. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z proponowanym asortymentem.

Profesjonalne wiertarki magnetyczne

Dobra wiertarka magnetyczna jest łatwa w obsłudze, co zapewniana m.in. specjalna stopka, którą można przytwierdzić do metalowych powierzchni. Tego typu sprzęt stanowi alternatywę dla maszyn stołowych. Charakteryzuje się przy tym dużo większą mobilnością i mniejszą wagą. To sprawia, że jest coraz częstszym wyborem wielu specjalistów.

Do zadań tego typu narzędzi należy wiercenie otworów o najróżniejszych średnicach. Największe sięgają nawet 80 mm. Wszystko to dzięki wykorzystaniu frezów trepanacyjnych, które również znajdziecie Państwo w prezentowanej ofercie. Tego typu urządzenia są najczęściej używane w przemyśle metalowym oraz budowlanym lub stoczniowym. Stosuje się je też w konstruowaniu mostów czy dźwigów.

Proponujemy akcesoria o różnej mocy. Płynna regulacja w określonych zakresach pozwala dobrać prędkość obrotów na minutę do konkretnych potrzeb. Ponadto, jeśli potrzebna jest Państwu wiertarko-gwinciarka magnetyczna – tego typu sprzęt również znajduje się w naszym asortymencie.

Wiertarko-gwinciarki magnetyczne STAKO

Dostępne w ofercie STAKO wiertarki to relatywnie lekkie, osadzone na mocnej stopce magnetycznej sprzęty. Między innymi dzięki temu należą do chętnie wybieranych urządzeń, sprawdzających się w nawet najtrudniejszych warunkach. Liczne rozwiązania, które wprowadziliśmy w proponowanych elektronarzędziach, takie jak chłodzenie wierteł czy duża moc silników, pozwalają na komfortową i efektywną pracę z nimi. Dlatego, jeśli szukacie Państwo wiertarko-gwinciarki, która spełni najwyższe oczekiwania – zachęcamy do zakupów.