UCHWYTY WIERTARSKIE

Pozwalają one szybko i bez problemu mocować frezy i inne narzędzia skrawające we frezarkach, gwińciarkach czy wreszcie w różnego rodzaju wiertarkach. Uchwyty produkowane pod marką STAKO wyróżniają się przede wszystkim wysoką stabilnością oraz odpornością na duże obciążenia, którą zawdzięczają nie tylko przemyślanej konstrukcji, lecz także zastosowaniu wysokiej jakości stali. Jesteśmy więc pewni, że oferowane przez nas uchwyty wiertarskie oraz głowice zaciskowe będą znakomicie spełniać swoją funkcję przez naprawdę długi okres nawet bardzo intensywnej eksploatacji.

STAKO – najlepsze uchwyty wiertarskie dla profesjonalistów i nie tylko

W naszej ofercie dostępne są modele o różnych rozmiarach trzpienia mocującego do wrzeciona obrabiarek. Proponujemy bowiem uchwyty wiertarskie oraz głowice zaciskowe, w których trzpień mocujący to stożek Morse’a MT2, MT3 bądź MT4. Wśród nich dostępne są m.in. uniwersalne głowice zaciskowe z podwójnym systemem zaciskowym do frezarek oraz gwińciarek magnetycznych i stołowych, a także modele kluczykowe, które świetnie sprawdzą się zarówno w profesjonalnych firmach, jak również w przydomowych warsztatach czy w rękach hobbystów.

Przemysłowe uchwyty wiertarskie STAKO do frezów trepanacyjnych

Stanowią one większą część naszej oferty, ciesząc się jednocześnie dużym zainteresowaniem ze strony firm, których park maszynowy obejmuje profesjonalne obrabiarki i frezarki. Największą zaletą oprawek do mocowania frezów trepanacyjnych jest przede wszystkim zintegrowany system chłodzenia wewnętrznego. To dzięki niemu możliwe jest doprowadzanie chłodziwa do wnętrza freza, znacząco zwiększając tym samym wydajność oraz wytrzymałość narzędzia skrawającego.

Proponowane przez nas mocowania dostępne są w komplecie z kluczem imbusowym oraz hakiem blokującym, a także w większych zestawach uzupełnionych dodatkowo o szybkozłączkę, zbiornik na płyn chłodzący oraz wężyk. W STAKO zbiorniki na płyn chłodzący o pojemności 400 ml wraz z przewodem oraz szybkozłączką można zakupić także osobno.