STATYWY DO WIERTNIC

To niezbędny sprzęt w firmach budowlanych oraz remontowo-wykańczających. Szczególnie, jeśli dana firma specjalizuje się w większych inwestycjach. Proponowane przez nas statywy do wiertnic są bowiem niezbędne, gdy do wykonania jest wiele otworów. Stabilizują one pozycję narzędzia w trakcie eksploatacji, pozwalając tym samym znacząco zwiększyć tempo i jakość pracy. Ich konstrukcja zapewnia ponadto, że łatwo się je przenosi i transportuje, a sam proces kotwienia i ustawiania jest równie prosty i szybki. Poza tym produkowane przez nas statywy do wiertnic są bardzo solidnie wykonane, przez co pozostają stabilne w trakcie wykonywania otworów w twardych materiałach - niezależnie od tego czy są to ściany czy też podłogi, sufity lub inne elementy konstrukcyjne.

Profesjonalne statywy do wiertnic STAKO

Nasza oferta to zarówno proste statywy do wiertnic, które pozwalają wykonywać otwory w pionie lub w poziomie, jak również modele regulowane, w przypadku których możliwa jest regulacja kąta nachylenia w zakresie do 30°, a skok roboczy wynosi 0 – 70 cm, zapewniając tym samym możliwie najlepsze rezultaty osiągane przez nasze narzędzia.

Co równie istotne, oferowane przez nas akcesoria wykonywane są ze stopu aluminium. To on zapewnia ich odpowiednią wytrzymałość oraz pozwala na lata bezproblemowej eksploatacji w trudnych warunkach panujących na placach budowy.

Kompletny zestaw niezbędny do pracy

Proponowane przez nas rozwiązania to nie tylko statywy wraz z dźwignią posuwową czy uchwytem bocznym. W zestawie znajdą Państwo bowiem także dwa klucze imbusowe oraz cztery śruby stabilizujące. Gratis otrzymają Państwo również pełen zestaw osprzętu niezbędnego do szybkiego i przede wszystkim pewnego kotwienia.

Decydując się na sprzęt STAKO z łatwością skompletujesz wyposażenie niezbędne do pracy Tobie czy Twojej ekipie budowlanej lub remontowo-wykończeniowej.