WIERTŁA | FREZY

Prezentowane w tej kategorii akcesoria znajdują wszechstronne zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu i są niezbędne przede wszystkim podczas obróbki stali konstrukcyjnej i nierdzewnej, aluminium, żeliwa, betonu, żelbetonu czy tworzyw sztucznych. Oferowane wiertła i frezy zaprojektowane zostały z myślą o wydajności oraz precyzji realizowanych prac. Nic dziwnego, że zostały docenione przez profesjonalistów, którzy chętnie wykorzystują je na co dzień w swoich firmach.

Dlaczego wybór wysokiej jakości narzędzi do obrabiarek jest ważny?

Tak naprawdę powodów jest wiele. Przede wszystkim wysokiej jakości narzędzia charakteryzują się żywotnością. Dzięki nim zyskujesz pewność, że wykonane obróbki, w szczególności wgłębienia i otwory będą miały gładkie krawędzie. Ponadto ryzyko uszkodzenia kształtowanego elementu oraz powstania z tego powodu strat zdecydowanie zmniejsza się, za to możesz liczyć na większą wydajność. Tym samym zakup wierteł i frezów STAKO to po prostu świetna inwestycja.

STAKO – duży wybór narzędzi do obróbki stali, betonu i tworzyw sztucznych

Bez względu na to, czy prowadzisz niewielki warsztat obróbczy czy też duży zakład na szeroką skalę działający w branży budowlanej lub przemysłowej, to z pewnością docenisz wysoką jakość dostępnych w naszej ofercie online wierteł oraz frezów. Będą one świetnym uzupełnieniem narzędziowni i zdecydowanie wpłyną na wydajność realizowanych prac, a także na jakość wykonanych obróbek. W sprzedaży dostępne są modele o bardzo różnym przeznaczeniu oraz funkcjonalności, na przykład:

  • wiertła diamentowe, puszkowe, walcowe na stożku, wielostopniowe HSS,
  • frezy HSS, TCT oraz do szyn TCT,
  • a także otwornice TCT, pogłębiacze HSS oraz gwintowniki maszynowe.

Polecamy również kilkuelementowe zestawy, dzięki którym wiertło czy frez o odpowiednich wymiarach zawsze będziesz mieć pod ręką. Jeżeli więc poszukujesz sprawdzonych akcesoriów przeznaczonych do obróbki stali, betonu, aluminium, żeliwa czy tworzyw sztucznych, to koniecznie przyjrzyj się bliżej ofercie przygotowanej przez naszą firmę. W STAKO dbamy bowiem o to, aby każdy Klient był zadowolony z nabytych narzędzi i mógł w pełni wykorzystać je do realizacji zamówień Kontrahentów lub własnych projektów. Serdecznie zapraszamy!