HYDRONETKI

Nie w każdym miejscu i nie zawsze będziemy mieć dostęp do bieżącej wody, z której moglibyśmy skorzystać podczas pracy z wiertnicą do betonu czy też z przecinarką. Dobrze jednak wiemy, jak ważne jest to w obu tych przypadkach. Zarówno wykonywanie otworów, jak i cięcie na mokro pozwala przecież ograniczyć ilość wytwarzanego pyłu do minimum, a także znacząco zwiększyć żywotność stosowanych przez nas wierteł i tarcz. Jeśli nie mamy więc dostępu do żadnego przyłącza, z pomocą przyjdzie nam hydronetka. W naszej ofercie dostępne są solidne i jednocześnie niezwykle wygodne w użyciu zbiorniki ciśnieniowe o pojemności 11 l i 16 l, które sprawdzą się na wyposażeniu każdej firmy budowlanej oraz remontowo-wykończeniowej.

Wygodne w użyciu hydronetki dla branży budowlanej

Produkowane przez nas hydronetki to zbiorniki ciśnieniowe, w przypadku których możemy uzyskać ciśnienie robocze maksymalnie na poziomie 3 barów. Doskonale sprawdzą się więc zarówno w przypadku wiertnic czy przecinarek, jak również w wielu innych pracach, przy których potrzebna będzie nam woda. To, co wyróżnia nasz sprzęt, i jednocześnie sprawia, że z powodzeniem może być on stosowany na placach budowy, to jego wyjątkowo solidna konstrukcja. Zbiorniki wykonujemy bowiem z naprawdę twardego materiału, który odporny jest na różnego typu uszkodzenia. Poza tym ich stosowanie zdecydowanie ułatwia szeroka podstawa, dzięki której zbiornik zawsze będzie stał pewnie i stabilnie.

Dodatkowe wyposażenie hydronetek od STAKO

Aby można było podłączyć je czy to do wiertnicy do betonu, czy to do przecinarki, produkowane przez nas zbiorniki ciśnieniowe wyposażamy w wąż zasilający z szybkozłączką 1/2". Poza tym dla zwiększenia wygody użytkowania zastosowaliśmy w nich ergonomiczną rączkę. Dołączamy do nich również regulowany, odpowiednio szeroki i przede wszystkim wysoce wytrzymały pas transportowy, który w razie potrzeby zawsze można odpiąć. Niewielka waga samej hydronetki w połączeniu z trwałym i wygodnym pasem znacząco ułatwiają przenoszenie zbiornika z miejsca na miejsce.