ADAPTERY

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że już odpowiednie parametry techniczne samej wiertnicy do betonu znacząco podnoszą jakość uzyskiwanych otworów, a także zapewniają odpowiednią efektywność pracy. Kluczową rolę odgrywa tu jednak także osprzęt. Tylko połączenie naprawdę wydajnego sprzętu ze specjalistycznymi narzędziami skrawającymi o długiej żywotności pozwoli uzyskać oczekiwane efekty w możliwie krótkim czasie. W wielu przypadkach niezbędne może okazać się jednak zastosowanie profesjonalnych adapterów, które zagwarantują pewne mocowanie m.in. wierteł. W ofercie STAKO nie mogło zabraknąć więc także i tego typu elementów, tak ważnych w codziennej pracy firm remontowo-budowlanych czy świadczących różnego typu usługi instalacyjne.

Stalowe adaptery do wierteł koronowych

Wśród oferowanych przez nas rozwiązań dostępny jest szeroki wybór adapterów przeznaczonych do mocowania standardowych wierteł koronowych. Nasze redukcje i inne przejściówki wykonujemy przede wszystkim z wysokiej jakości stali, co zapewnia zarówno dobre trzymanie narzędzi, jak również możliwie długi okres eksploatacji. Nasz asortyment obejmuje rozwiązania z różnymi rozmiarami gwintów. Bez problemu można więc znaleźć przejściówkę pasująca do stosowanych w zakładzie wiertnic oraz narzędzi skrawających.

Odsysacze do wiertnic elektrycznych do bezpyłowego wiercenia na sucho

Proponowane przez nas odsysacze pyłów pozwalają znacząco podnieść komfort pracy oraz zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników, a także samą efektywność wiercenia otworów na sucho. Adaptery STAKO można bowiem z powodzeniem stosować w przypadku standardowych wierteł koronowych oraz większości dostępnych obecnie na rynku wiertnic elektrycznych i odkurzaczy.

Inwestycja w produkowane przez nas adaptery to bez wątpienia duże ułatwienie przy realizacji kolejnych inwestycji, a także istotna optymalizacja kosztów związanych z zakupem specjalistycznego osprzętu. Co równie istotne, dostępne w naszym sklepie przejściówki można kupić także na raty bądź wziąć w leasing!